چاپار 341
اس ام اس تست-پیام کوتاه آزمایشی
نمایندگی فروش سامانه پیام کوتاه چاپار ۳۴۱
×
تبلیغات چاپار 341

چرا باید به سامانه پیامکی چاپار۳۴۱ اعتماد و خرید کنیم؟!

منتشر شده در دسته: آیا میدانید
چرا باید به سامانه پیامکی چاپار۳۴۱ اعتماد و خرید کنیم؟!

دوستان و همراهان عزیز و گرامی سامانه پیامکی چاپار۳۴۱

در متن زیر ما سعی بر این خواهیم داشت تا دلایلی را که باعث خواهد شد که شما به ما اعتماد کنید و خرید خود را از ما انجام دهید را ذکر کنیم.

۱::ثبت در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت : (نماد اعتماد الکترونیک)

سامانه پیامکی چاپار۳۴۱ دارای نماد اعتماد تک ستاره از وزارت صنایع و معادن و تجارت الکترونیک می باشد که این نماد یا مجوز یکی از بالاترین و برترین مجوزها در دنیای وب سایت های فروش اینترنتی می باشد شما با مشاهده این مجوز می توانید اطمینان داشته باشید که ما همیشه در دسترس شما عزیزان خواهیم بود و پول و اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهند ماند و از انها سو استفاده نخواهد شد.برای مشاده مجوز نماد اعتماد ما کافیست در صفحه اول سایت ما در سمت چپ زیر دکمه ارسال پیامک تست لوگوی و ارم نماد اعتماد را مشاهده نمایید و یا کلیک بر روی ان مجوز ما را بررسی نمایید و همچنین می توانید با مراجعه مستقیم به سایت نماد اعتماد در این ادرس www.enamad.ir  و مراجعه به قسمت کسب کارهای دارای مجوز نماد اعتماد با یک جستجوی ساده سایت ما مجوز ما را پیدا و بررسی نمایید.

 

نماد اعتماد الکترونیکی چاپار341

نماد اعتماد الکترونیکی چاپار۳۴۱

 

۲: : ثبت در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سامانه پیامکی چاپار۳۴۱ در سایت ساماندهی وزارات ارشاد جمهوری اسلامی ایران ثبت شده است .سایت هایی در این سامانه به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می رسند که مطالب مغایر با واقع و… ثبت نکرده باشند و همچنین اطلاعات شخصی صاحب امتیاز سایت (اطلاعات شخصی از جمله آدرس، شماره تلفن، کد ملی و…) در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد. بنابراین سایت های متخلف به سرعت شناسایی و باتوجه به نوع تخلف با آنها برخورد می گردد.. شما برای اینکه اطمینان پیدا کنید از ثبت شدن سامانه چاپار۳۴۱ در سایت ساماندهی کافیست به ادرس این سایت مراجعه نمایید در این ادرس www.samandehi.ir  در این صفحه در قسمت جستجوی ثبت سایت ادرس سایت ما را وارد و دکمه جستجو را کلیک نمایید تا نتیجه به شما اعلام گردد.

 

۳: دارا بودن درگاه مستقیم پرداخت الکترونیک از بانک ملت

سامانه پیامکی چاپار۳۴۱ با بانک ملت برای درگاه پرداخت انلاین الکترونیکی خود قرارداد مستقیم  دارد . و شما عزیزان می توانید اطمینان داشته باشید که هر فروشگاه یا ..که دارای درگاه مستقیم از یکی از بانک ها می باشد قابل اطمینان هستند زیرا بانک ها در زمان دریافت درگاه پرداخت نکات امنیتی زیادی را مورد توجه قرار می دهند و از پذیرنده نیز سند و مدارک معتبر و ضامن معتبر طلب می کنند و تمامی پرداخت های این فروشگاه ها یا سامانه تحت نظر ان بانک می باشد و کنترل خواهند شد.

 

۴: دارا بودن خط ثابت تلفن

:سامانه پیامکی چاپار۳۴۱ علاوه بر راه های تماس زیادی که دارد دارای  خط تلفن ثابت نیز می باشد که همانطور که می دانید داشتن خط تلفن ثابت به معنی یک ادرس فیزکی و معتبر می باشد در حالی که مثلا یک شماره موبایل این اعتبار را ندارد.

 

۵: دارا بودن ضمانت بازگردان پول شما در مدت یک هفته بی قید و شرط

سامانه پیامکی چاپار ۳۴۱ به شما زیزان ضمانت می دهد در صورت نارضایتی شما عزیزان از خدمات اش پول شما را به حساب بانکی شما برگشت خواهد داد. برای اطلاع دقیق از شرایط ضمانت بازگردان پول شما لطفا روی این لینک کلیک نمایید تا بتوانید این مطلب را مطالعه نمایید.

 

 ۶: پرداخت هزینه ثبت پنل پیامکی بعد از تحویل گرفتن پنل توسط شما

شما عزیزان بعد از ثبت پنل مورد نیاز خود ابتدا ان پنل را تحویل خواهید گرفت و بعد از وارد شدن به پنل خودتان ان زمان هزینه ثبت پنل را پرداخت خواهید کرد تا خط اختصاصی شما  ثبت و به پنل شما  اضافقه شود و پنل شما تایید شود.

 

با امید موفقیت شما عزیزان

با احترام


پست بعدی: »


پست قبلی: «

مراحل خرید پنل اختصاصی تبلیغات چاپار 341تبلیغات چاپار 341
برخی از مشتریان ما