چاپار 341
اس ام اس تست-پیام کوتاه آزمایشی
نمایندگی فروش سامانه پیام کوتاه چاپار ۳۴۱
×
تبلیغات چاپار 341

معرفی سایت رمزینه تولید کننده QR-Code های اختصاصی شما وبمستر های گرامی و..

منتشر شده در دسته: مقالات
رمزینه های پاسخ سریع یا بارکد های کیو آر (Quick Response Code) در سال ۱۹۹۴ ابتدا جهت ردیابی قطعات صنعتی در ژاپن ابداع شدند. پس از آن بدلیل اینکه QR-Code در مقایسه با دیگر رمزینه های (بارکدهای) متداول برتری هایی داشت، باعث گسترده شدن استفاده از این بارکد ها گردید؛ از جمله ظرفیت بالای ذخیره سازی اطلاعات و همچنین استفاده بسیار آسان جهت رمز گشایی و دریافت اطلاعات آن، تنها توسط یک موبایل!
در چند سال گذشته به مراتب می توان QR-Code ها را در تبلیغات مختلف، وب سایت ها، اطلاع رسانی های نوین، کالاهای مصرفی، کارت های شخصی و شرکتی و … مشاهده کرد.

www.QR-CODE.IR

سایت کیو آر کد (qr-code.ir) به عنوان اولین و تنها وب سایت تخصصی کد های پاسخ سریع یا QR-code در ایران، با هدف آشنایی کاربران و فراهم کردن زمینه استفاده های علمی، صنعتی، اطلاع رسانی و سایر کاربردهای فراوانی که این بارکد های کاربر پسند و دقیق ایجاد می کنند، در آبان ماه سال ۱۳۹۰ (سال ۲۰۱۱) تاسیس گردید. یکی از موارد مهمی که از ابتدای کار سایت همواره مورد توجه قرار گرفته، جامع بودن و در دسترس قرار دادن کلیه امکانات در رابطه با QR-Code ها، از جمله: تولید و خواندن آنلاین رمزینه، نوشتار های آموزشی جامع، دریافت آسان نرم افزار های مرتبط، ابزار توسعه تحت وب، و…، برای کابران ایرانی بوده است.

با توجه به افزایش استفاده از QR-Code ها در کشور ما بخصوص ازسال ۱۳۹۱، امید است وب سایت رمزینه پاسخ سریع ایران نقش موثری در این زمینه برای کاربران هموطن داشته باشد.

www.QR-CODE.IR

Qr-code.ir v.start
نسخه شروع: سال ۲۰۱۱ 

 

Qr-code.ir v.1Qr-code.ir v.2
نسخه اول: سال ۲۰۱۲نسخه دوم: سال ۲۰۱۳

پست بعدی: »


پست قبلی: «

مراحل خرید پنل اختصاصی تبلیغات چاپار 341تبلیغات چاپار 341
برخی از مشتریان ما