چاپار 341
اس ام اس تست-پیام کوتاه آزمایشی
نمایندگی فروش سامانه پیام کوتاه چاپار ۳۴۱
×
تبلیغات چاپار 341

نمایندگی مستقل

 

شما نیز همانند دیگر نمایندگان ما صاحب کسب و کاری با درامد عالی و دایمی شوید. فرصت را از دست ندهید. شانس فقط یکبار درب خانه انسان را می کوبد. با سرمایه ای کم درامدی بالا کسب کنید. با ما همراه شوید….

توجیه اقتصادی
در این طرح یک نماینده بر خلاف سایر نمایندگی ها قادر به ارائه نرم افزار با نام و برند سامانه خود میگردد و قادر است به صورت نامحدود سامانه ارسال و دریافت و مدیریت پیامک ایجاد و به فروش برساند ، نکته قابل توجه این است که ما بابت فروش نمایندگان هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم و این امر باعث جذابیت این ایده و استقبال باور نکردنی آن شد ، این بدین معنی است که نماینده فقط یکبار هزینه نرم افزار را پرداخت می کند و میتواند به تعداد نامحدود اکانت متفاوت ایجاد و به فروش برساند ، علاوه براین نمایندگان از ارسال پیامک های تمامی کاربران خود نیز سود حاصل نماید . در این طرح نماینده نیاز به هیچ هزینه جانبی ندارد ، از آنجایی که این نرم افزار بر روی یک سرور قرار میگرد هزینه نگهداری ، به روز رسانی ، پشتیبانی و … متمرکز شده و توسط سامانه اصلی ارائه دهنده این طرح تامین میگردد .
نماینده نیاز به هیچ مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش های لازم از طریق واحد آموزش سامانه قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار کار نماید .
مثال عملی :
به عنوان مثال یک نماینده با هزینه ۳۰۰ هزار تومان صاحب امتیاز یک سامانه نمایندگی شود ، این نماینده با فروش متوسط ۱۰ اکانت در ماه درآمد ماهیانه در حدود ۱ میلیون تومان خواهد داشت. علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه ۵۰۰۰۰ پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک ۲ تومان سود نماید روزانه ۱۰۰ هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه ۳ میلیون تومان خواهد بود واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز میگردد به شکلی که با ارسال ۲۰۰,۰۰۰ پیامک در روز نماینده بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان سود خواهد کرد که این عدد در ماه بیش از ۱۲ میلیون تومان برآورد میگردد همچنین نمایندگان گرامی میتوانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند ، به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط ۵ خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط ۱۰ هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر ۵۰ هزار تومان خواهد داشت ( معمولا خطوط ۱۴ رقمی سودی به طور متوسط در حدود ۵ هزار تومان و خطوط ۸ رقمی بیش از ۵۰ هزار تومان سود دارند )

دریافت نمایندگی کاملا مستقل از سامانه چاپار 341

.تعدادی از امکانات سامانه برای نمایندگان ما

  • ساخت تعداد کاربر نا محدود
  • هر پیامک ۹۳ ریال بدون محدودیت در خرید و فروش به قیمت دلخواه نماینده
  • ۳ خط ۵۰۰۰  هدیه ما به نمایندگانمان
  • ۲۵% الی ۵۰% تخفیف خطوط  اختصاصی برای نمایندگان برای استفاده خود نمایندگان و یا منشتریان نماینده
  • امکان درج لوگو اختصاصی و مدیریت کامل بر روی اطلاعات سامانه مخصوص نماینده
  • امکانات نا محدود برای نماینده
  • امکان ایجاد بینهایت نماینده زیر مجموعه با پرداخت فقط ۷۰ درصد قیمت واگذاری نماینده همین قیمتی که خود نماینده پرداخت می کند و نماینده می تواند خود قیمت بسته نمایندگی را به دلخواه خود تعین کند
  • بانک اطلاعاتی شماره ها  کاملا بروز + بانک مشاغل و اصناف + بانک مدیران سامانه ها و بانک های کد پستی و کشوری و…..
  • تحویل  انی  (بدون سایت فروش واگذاری سایت فروش کمی بیشتر زمان خواهد برد به علت وجود تنظیمات زیادی که باید انجام شود )
  • دامین هدیه رایگان  برای اتصال به سامانه اختصاصی نماینده

برای ورود به منو تماس با ما لطفا کلیک کنید

 

نمایندگی تجاری با امکان Rebranding و درج لوگری اختصاصی در سامانه

معرفی :

در شرایط نمایندگی Rebrand یک Domain اختصاصی با نام تجاری نماینده (به عنوان مثال yourbrandSMS.com) ثبت می گردد و در تمامی بخش های سامانه نهایی (صفحه ورودی سامانه ، بنر ، صفحات داخلی ، فوتر و …) تصاویر و نام سامانه شما نمایش داده شده و Copyright سامانه به نام تجاری شما تغییر پیدا می کند . بدیهی است در این نوع نمایندگی هیچ نامی از سامانه چاپار ۳۴۱ در هیچ بخشی از سامانه شما مطرح نمی گردد. داشتن SMS Panel با کلیه امکانات با نام تجاری شما و امکان تعریف Package ، فروش مستقل ، مدیریت و نظارت بر مشتریان خودتان بدون هیچ نامی از ما

چاپار ۳۴۱ در یک نگاه :
شما می توانید با اسم سامانه خودتان SMS Panel بفروشید و با مشترکین خود در ارتباط باشید (بدون اینکه هیچگونه نام و اطلاعات تماسی از سامانه چاپار ۳۴۱ در میان باشد.)

.

شما می توانید بر اساس امکانات و ماژول های موجود در پنل اصلی نسبت به درست کردن پکیج ها و بسته های مختلف (مثلا با تعیین شامل بودن یا نبودن آن بسته به ماژول X) با سلیقه و استراتژی خود اقدام نمایید. به عنوان مثال بسته های برنزی ، نقره ایی ، طلایی و … بوجود آورید که هر کدام از آنها شامل یکسری از ماژولها و امکانات بوده و هر یک قیمت متفاوتی داشته باشند و یا برای تک تک ماژول ها قیمت جداگانه ایی تعیین کنید (در سامانه ما ۴ بسته پایه، حرفه ای، تجاری و ویژه با قیمت های ۴۰ ، ۸۰ ، ۱۶۰ و ۲۰۰ هزار تومان وجود دارد که تمامی آنها همچون مثال فوق بر اساس امکانات تقسیم بندی شده است و جدولی هم برای خرید و اضافه کردن تک ماژول طراحی شده است

.

شما می توانید بر اساس جدول ویژه تعرفه ارسال ، اعتبار ریالی ( جهت ارسال SMS ) از ما خرید کرده و خودتان نسبت به تولید جدول مشابه با ردیف ها و تعرفه های متفاوت برای مشترکین خود اقدام نمایید.

. شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز ، از طریق پورتال نمایندگان و به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن برای مشترکین خود پنل بسازید ، اعتبار شارژ کنید ، امکانات سامانه آنها را تغییر دهید ، ارسال و دریافت های آنها را ببینید و … و یا در صورتی که خودتان به تعداد پنل بیشتر و یا شارژ اعتبار و … نیاز داشتید به صورت آنلاین از ما خرید کرده و همان لحظه به سرویس مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

.

تمامی پرداخت های مشترکین شما ( بابت شارژ اعتبار و … ) به حساب های خود شما که در سامانه تعریف خواهید کرد واریز می شوند و سامانه چاپار ۳۴۱ هیچگونه دخل و تصرفی در این زمینه نخواهد داشت.

.

شما هیچ هزینه ایی جهت سرمایه گذاری ، برنامه نویسی ، توسعه محصول ،اجاره و نگهداری سرور و … و نخواهید پرداخت و مسئولیت تمامی این موارد بر عهده سامانه چاپار ۳۴۱ می باشد. شما صرفا می بایست در شهر خود نسبت به تبلیغ محصول خودتان اقدام نمایید و با مشترکین خود در ارتباط باشید.

.

.

تمامی به روز رسانی ها و ارتقاء های فنی سامانه توسط سامانه ، برای شما و مشترکین شما بصورت رایگان در دسترس خواهد بود.

در یک جمله این طرح تجارت بی دردسری است که تمامی ابعاد آن با سلیقه و مدیریت شما برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

دریافت نمایندگی کاملا مستقل از سامانه چاپار 341

نمایندگی پنل
ایجاد نامحدود کاربر
دامنه اختصاصی
امکان تعریف لوگو
کپی رایت نماینده
بخش پشتیبانی و تیکت
بخش مدیریت مالی
بخش مدیریت تعرفه
بخش مدیریت پرداخت ها
بخش مدیریت بسته ها
بخش ایجاد درگاه پرداخت آنلاین
بخش مانیتورینگ پیامک های ارسالی
بخش گزارشات
بخش مدیریت شماره ها
بخش مدیریت پیام ها
بخش تنظیمات
بخش راهنما
بخش سوالات متداول
به همراه تمامی امکانات پنل کاربری
پشتیبانی از تمامی خطوط اپراتورها
۲۵% الی ۵۰% تخفیف خطوط اختصاصی
محاسبه تراکنش ها بر اساس ریال و عدد ( به انتخاب شما )
قیمت : [ ۳۰۰٫۰۰۰ تومان ]
تعرفه تابت پنل [ ۹۳ ریال ]
۳ خط ۱۴ رقمی ۵۰۰۰
جهت سفارش سامانه و اطلاعات بیشتر با ما نماس بگیرید از فرم تماس با ما

 

 

 

 

موضوعات مرتبط:

مزایای استفاده از پیام کوتاه در اطلاع رسانی و تبلیغات

مزایای بازاریابی به وسیله پیام کوتاه

راهنمای نگارش پیام کوتاه کوتاه‌تر!

راهکار های پیامکی

ویژگی های سامانه پیامک انبوه تبلیغاتی

سوالات متداول سامانه پیامکی

ارسال اس ام اس از طریق دستگاه  GSM MODEM  و تفاوت ان با سامانه پیام کوتاه

 

 

 

پست بعدی: »

پست قبلی:

مراحل خرید پنل اختصاصی تبلیغات چاپار 341تبلیغات چاپار 341
برخی از مشتریان ما