#
 
چاپار 341
اس ام اس تست-پیام کوتاه آزمایشی
نمایندگی فروش سامانه پیام کوتاه چاپار ۳۴۱
×
تبلیغات چاپار 341

پیامک های قرآنی واردزندگی مردم شود

منتشر شده در دسته: اخبار شرکت
مهر: احمد همتی بعد از ظهر چهار شنبه در مراسم اختتامیه جشنواره قرآن آموزان برتر و وبلاگ نویسان قرآنی استان، گفت: باید جایگاه والای قرآن را در زندگی مردم مد نظر قرار داد و در این راستا باید از تمامی پتانسیل های موجود در کشور استفاده شود.

وی تاکید کرد: امروز پیامک های غیر منقول در گوشی تلفن همراه همه افراد وجود دارد در حالیکه باید با برنامه ریزی صحیح پیامک های اخلاقی و قرآنی را وارد زندگی مردم کشور کرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: استفاده از احادیث باید در سطح جامعه مد نظر قرار داده شود و به جای اینکه در چهار راه های شهر شاهد استفاده از تبیلغات مختلف باشیم باید مردمی که در پشت چراغ قرمز می ایستند بتوانند احادیث مختلف را مشاهده کنند.

همتی یادآور شد: بزرگان علم و هنر ایرانی از جمله ملاصدرا، ریشه همه موفقیتهای خود را در انس و الفت با قرآن عنوان کرده بودند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان در تلاش هستند که سبک و شیوه های زندگی امروز مردم را تغییر دهند، افزود: حذف ماهواره و برخورد منفی به طور حتم عملیاتی نخواهد بود بلکه باید با تقویت و مدیریت فرهنگی در مقابل این تهاجم ایستادگی کنیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس تاکید کرد: ایجاد یک موج و جریان مثبت فرهنگی با استفاده از قرآن کریم به طور حتم باعث پیروزی در مقابل دشمنان خواهد شد.


پست بعدی: »


پست قبلی: «

مراحل خرید پنل اختصاصی
 • از قسمت ورود مشتریان وارد شده و نام کاربری و کلمه عبور را : chapar341 قرار دهید و وارد پنل نمونه ما شوید تا با امکانات سامانه ما بیشتر اشنا شوید

  قدم اولنسخه دمو سامانه ما را ببینید.
 • امکانات بسیاری در این سامانه گنجانده شده است,بطوری که جواب گوی تمام نیاز های شما میباشد و ما همیشه مدافع حقوق شما هستیم و شما را تنها نخواهیم گذاشت پس با ما باشید تا تنها نباشید ...

  قدم دومامکانات کامل سامانه را مطالعه کنید
 • میتوانید امکانات,تعرفه ها و قیمت ارسال پیامک را در تمام نسخه ها به صورت مقایسه ای مشاهده کرده و بسته به نیازتان بهترین نسخه را انتخاب نمایید تا از پشتیبانی و قیمت ها و امتیازات سامانه چاپار 341 بهره مند شوید

  قدم سومنسخه ها را مقایسه کنید
 • بعد از ثبت نام حد اکثر 60 ثانیه رمز و اطلاعات ورود به سامانه چاپار 341 برای شما به شماره موبایلی که وارد کرده اپید پیامک خواهد شد و بعد از ان وارد پنلتان شوید

  قدم آخرپرداخت انلاین و غیر انلاین
تبلیغات چاپار 341تبلیغات چاپار 341
برخی از مشتریان ما