#
 
چاپار 341
اس ام اس تست-پیام کوتاه آزمایشی
نمایندگی فروش سامانه پیام کوتاه چاپار ۳۴۱
×
تبلیغات چاپار 341

مروری بر قیمت سیم‌کارت تمامی اپراتورها در بازار

منتشر شده در دسته: اخبار شرکت
اایتنا – بنا بر اعلام فعالان بازار این روزها اغلب مردم به دنبال سیم‌کارت‌های کد یک و دو هستند.
سیم‌کارت‌های کد یک که از مدتی پیش با افزایش قیمت مواجه بودند، این روزها به بالاترین قیمت خود رسیده و بهای آن‌ها از یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به بالا است.

به گزارش ایتنا از ایسنا، این روزها سیم‌کارت‌های کد دو همراه اول حداقل ۸۵۰ هزار تومان، سیم کارت‌های کد سه بالای ۷۰۰ هزار تومان و سیم‌کارت‌های کد چهار بالای ۴۲۰ تا ۴۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

همچنین سیم‌کارت‌های کد پنج با قیمتی بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان و خط‌های کد شش هم با قیمتی بالای ۳۵۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسند.

براساس این گزارش سیم‌کارت‌های همراه اول با پیش شماره هفت در صورتی که کار کرده باشند، بالای ۳۰۰ هزار تومان قیمت داشته و کد هشت کارکرده حداقل ۲۵۰ تا ۲۶۰ هزار تومان قیمت دارند.

این افزایش قیمت در حالی است که سال گذشته در همین ماه‌ها قیمت خط‌های کد یک در این ماه‌ها حدود ۸۰۰ هزار تومان بوده است.

به گفته فعالان بازار توجیه فعلی افزایش قیمت سیم‌کارت بالا رفتن قیمت تمامی اجناس است. اما در میان اپراتورهای دیگر این روزهای سیم کارت‌های ایرانسل اعتباری بسته به کدی که دارند از پنج تا هفت هزار تومان به فروش می‌رسند و خطوط دائمی اپراتور دوم با بهایی بالغ بر ۱۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

خط رایتل اعتباری نیز با قیمت ۲۲ هزار تومان و رایتل دائمی با قیمت ۱۶۰ تا ۱۷۰ هزار تومان به بالا در بازار عرضه می‌شوند.

اما نکته جالب این که این روزها به گفته فعالان بازار، سیم‌کارت‌های همراه اول اعتباری کم شده و به جای کد ۹۱۹ سیم کارت‌های کد ۹۱۰ وارد بازار شده است که قیمت سیم‌کارت‌های ۹۱۰ بالای ۲۰ هزار تومان است و کد ۹۱۹ هم اگر پیدا شود، بسته به شماره‌ای که دارد از ۲۰ هزار تومان به بالا قیمت دارد.

خط‌های دائمی ۹۱۰ هم قیمتی بالغ بر ۱۲۰ هزار تومان دارند. همچنین خطوط تالیا با قیمتی حدود ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

بنا بر اعلام فعالان بازار این روزها اغلب مردم به دنبال سیم‌کارت‌های کد یک و دو هستند.


پست بعدی: »


پست قبلی: «

مراحل خرید پنل اختصاصی
 • از قسمت ورود مشتریان وارد شده و نام کاربری و کلمه عبور را : chapar341 قرار دهید و وارد پنل نمونه ما شوید تا با امکانات سامانه ما بیشتر اشنا شوید

  قدم اولنسخه دمو سامانه ما را ببینید.
 • امکانات بسیاری در این سامانه گنجانده شده است,بطوری که جواب گوی تمام نیاز های شما میباشد و ما همیشه مدافع حقوق شما هستیم و شما را تنها نخواهیم گذاشت پس با ما باشید تا تنها نباشید ...

  قدم دومامکانات کامل سامانه را مطالعه کنید
 • میتوانید امکانات,تعرفه ها و قیمت ارسال پیامک را در تمام نسخه ها به صورت مقایسه ای مشاهده کرده و بسته به نیازتان بهترین نسخه را انتخاب نمایید تا از پشتیبانی و قیمت ها و امتیازات سامانه چاپار 341 بهره مند شوید

  قدم سومنسخه ها را مقایسه کنید
 • بعد از ثبت نام حد اکثر 60 ثانیه رمز و اطلاعات ورود به سامانه چاپار 341 برای شما به شماره موبایلی که وارد کرده اپید پیامک خواهد شد و بعد از ان وارد پنلتان شوید

  قدم آخرپرداخت انلاین و غیر انلاین
تبلیغات چاپار 341تبلیغات چاپار 341
برخی از مشتریان ما