#
 
چاپار 341
اس ام اس تست-پیام کوتاه آزمایشی
نمایندگی فروش سامانه پیام کوتاه چاپار ۳۴۱
×
تبلیغات چاپار 341

اعلام قطعیت واگذاری سهام ایرانسل به سهامداران/ مذاکره برای زمان عرضه

منتشر شده در دسته: اخبار شرکت
ایتنا – رئیس رگولاتوری تاکید کرد: با توجه به اینکه باید روی زمان عرضه در بورس توافق شود، رگولاتوری منتظر اعلام نظر سهامداران ایرانسل است.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: حدود یک ماه پیش موضوع قطعی بودن واگذاری ۲۱ درصد سهام ایرانسل در بورس به اطلاع سهامداران ایرانسل رسید و باید با مذاکره بین رگولاتوری و سهامداران روی زمان عرضه توافق شود.

به گزارش ایتنا از فارس، روز گذشته سرانجام وزیر ارتباطات از قطعی بودن موضوع واگذاری ۲۱ درصد سهام ایرانسل در بورس خبر داد و پس از مدت‌ها تکلیف این موضوع را روشن کرد.

در پی این خبر امروز، محمد علی فرقانی، معاون وزیر ارتباطات در گفت‌وگو با فارس، در توضیح چگونگی انجام این واگذاری اظهار داشت: این کار براساس توافق بین رگولاتوری و سهام‌داران ایرانسل انجام خواهد شد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: ما این موضوع را به سهامداران ایرانسل یادآوری کردیم و باید با مذاکره برای زمان عرضه این شرکت در بورس توافق کنیم.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ادامه داد: هنوز این اتفاق نیفتاده و باید این توافق حاصل شود.

وی به این سوال که “به این ترتیب هم‌اکنون موضوع قطعی بودن واگذاری سهام ایرانسل در بورس، به اطلاع سهامداران ایرانسل رسیده است”، پاسخ مثبت داد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در پاسخ به این سوال که ” با توجه به اینکه به گفته مدیران ایرانسل، استعلام در خصوص الزام یا اختیار واگذاری ایرانسل در بورس، بیش از یک سال پیش از رگولاتوری صورت گرفته، پاسخ رگولاتوری چه زمانی به اطلاع ایرانسل رسیده است”، گفت: در حدود یک ماه پیش موضوع قطعی بودن واگذاری ۲۱ درصد سهام ایرانسل در بورس را به اطلاع سهامداران ایرانسل رسانده‌ایم.

رئیس رگولاتوری تاکید کرد: با توجه به اینکه باید روی زمان عرضه در بورس توافق شود، رگولاتوری منتظر اعلام نظر سهامداران ایرانسل است.

به گزارش فارس، در آبان ماه سال گذشته در جریان مراسم پنجمین سال راه‌اندازی شبکه ایرانسل، خبرنگار فارس، موضوع واگذاری ۲۱ درصد سهام ایرانسل در بورس را از مدیرعامل این شرکت سوال کرد.

علیرضا قلمبر دزفولی با ارائه توضیح کاملی، پاسخ داد: واگذاری ۲۱ درصد سهام ایرانسل در بورس که در الحاقیه پروانه ایرانسل هم آمده، مربوط به ترکسل است و نه ایرانسل.

وی در نهایت گفت: موضوع الزام یا اختیار واگذاری ۲۱ درصد سهام ایرانسل در بورس از رگولاتوری استعلام شده و ایرانسل منتظر پاسخ رگولاتوری است.

در روز اول آبان ماه امسال و در جریان مراسم ششمین سال راه‌اندازی ایرانسل، این سوال بار دیگر توسط خبرنگار دیگری از مدیرعامل ایرانسل مورد پرسش قرار گرفت و دزفولی در پاسخ گفت که در این زمینه ایرانسل همچنان منتظر پاسخ رگولاتوری است.

این در حالی است که بنا بر گفته رئیس رگولاتوری، پاسخ این استعلام و تکلیف قطعی بودن واگذاری ۲۱ درصد سهام ایرانسل در بورس حدود یک ماه پیش به اطلاع سهامداران این شرکت رسیده است.


پست بعدی: »


پست قبلی: «

مراحل خرید پنل اختصاصی
 • از قسمت ورود مشتریان وارد شده و نام کاربری و کلمه عبور را : chapar341 قرار دهید و وارد پنل نمونه ما شوید تا با امکانات سامانه ما بیشتر اشنا شوید

  قدم اولنسخه دمو سامانه ما را ببینید.
 • امکانات بسیاری در این سامانه گنجانده شده است,بطوری که جواب گوی تمام نیاز های شما میباشد و ما همیشه مدافع حقوق شما هستیم و شما را تنها نخواهیم گذاشت پس با ما باشید تا تنها نباشید ...

  قدم دومامکانات کامل سامانه را مطالعه کنید
 • میتوانید امکانات,تعرفه ها و قیمت ارسال پیامک را در تمام نسخه ها به صورت مقایسه ای مشاهده کرده و بسته به نیازتان بهترین نسخه را انتخاب نمایید تا از پشتیبانی و قیمت ها و امتیازات سامانه چاپار 341 بهره مند شوید

  قدم سومنسخه ها را مقایسه کنید
 • بعد از ثبت نام حد اکثر 60 ثانیه رمز و اطلاعات ورود به سامانه چاپار 341 برای شما به شماره موبایلی که وارد کرده اپید پیامک خواهد شد و بعد از ان وارد پنلتان شوید

  قدم آخرپرداخت انلاین و غیر انلاین
تبلیغات چاپار 341تبلیغات چاپار 341
برخی از مشتریان ما